Bebekler Kaç Yaşına Kadar Emzirilmeli Video İzle

Bebekler kaç yaşına kadar emzirilmeli
– İlk 24 ay Anne Sütü Öneriyoruz.
– İlk Ay Yalnızca Anne Sütü Yeterlidir.
– Bebek doğduktan sonra ilk yarın saat içinde çıplak bir şekilde anne göğsüne yatırılmalı bu hem bebekle anne arasındaki bağı güçlendirecek hemde bebeğin göğüs uçlarını uyarmasıyla Annede Süt Salgılanmasını Başlatacaktır.
– ilk 4-6 hafta günde 2-3 saatte bir günde 8-12 kez anne sütü ile çocuğun beslenmesi gerekmektedir. 24 aya kadar bu sürede uzatılmalıdır.

Uzman Dr. Fatih Mert
Çocuk Doktoru

Hemen Ücretsiz Üyelik Oluştur
https://www.trdoktor.com

Uzman Psikolojik Danışman Okan Bal, Pedagog, Aile Danışmanı ve Öğrenci Koçu Olarak Gaziantep Pedagog Çocuk Ergen Aile Psikolojisi Kliniğinde Hizmet Vermektedir. Başlıca Hizmet Alanları, Aile Danışmanlığı, Evlilik Terapisi, Anne Baba Danışmanlığı, Öğrenci Koçluğu, Çocuk Terapisi, Çocuk Pedagog, Ergenlik Danışanlığı, Ebeveyn Danışmanlığı, Bireysel Terapi Desteği, Zeka Testleri, Çocuk Gelişim Testleri Konularında Destek Verilmektedir. Başta Gaziantep, Şehitkamil, Şahinbey Olmak Üzere Çevre İller Olan Adıyaman, Kahramanmaraş Şanlıurfa, Kilis, Nizip, Besni gibi yaşam alanlarından destek almak için randevu oluşturabilir destek alabilirsiniz.